Все комментарии СОБИРАЕМ ВСЕ - ВЫДЕЛЯЕМ ГЛАВНОЕ Все комментарии

Класика завжди в моді

14 декабря 2017 г.
Класика завжди в моді
А знаєте, який стиль ніколи не виходить з моди? Класичний.
Він постійно актуальний. Так чи не саме це нам і потрібно? Чому ми ходимо шукаємо щось новеньке, а іноді впадаємо в ейфорію від якогось дуже незвичайного стилю? Тому що ми люди і ми не можемо носити один і той же піджак. Ні, ми звісно можемо його носити, але оточуючі починають підозрювати нас в чомусь. тому ми не можемо без підозр носити один і той же піджак постійно. У нас така звичка - постійно хотіти надіти щось нове. Хоча це звісно жарт.

Наші улюблені речі

Насправді все трохи не так. Згадайте, у нас насправді є наші улюблені речі, з якими ми уже 20, а то і 30 років, а може хто і 60. Питання насправді в іншому: чому саме ці речі стали нашими улюбленими? Вони несуть в собі якусь особливість, саме те, що стає частиною нас. І дуже жаль, що ці речі зношуються. хочеться, аби вони служили якнайдовше. Тому не в біганині за модою криється секрет. Ми можемо придбати класичний аксесуар на https://ecco.com.ua/catalog/aksesuari/color-chernyy-good_type-ryukzak/, наприклад сумку чи рюкзак, і він дуже довго буде нас радувати. А можна піти іншим шляхом і зупиняти свою увагу лише на ультрамодних речах. Вони ж звісно будуть у нас постійно замінюватись на більш сучасні, вони ніколи не будуть затримуватись надовго. Як краще? Вибір за вами.

Біг за модою

Щось є в цій постійній зміні одягу на більш сучасний. Це буде означати зміну нашого образу. Помітили? В такому випадку ми ніколи не зможемо  бути кимось одним, ми будемо мусити постійно змінюватись згідно новим вимогам моди. Не кожному це буде до вподоби. Та й чи варто так завзято експериментувати зі своїми образами?

Кожному до лиця декілька обраних ним образів. Звісно ж ми маємо відробити для себе не один, а саме декілька різних стилів. В загальному їх можна перечислити таким чином:

  • Щоденний.
  • Елегантний.
  • Спортивний.

Це мінімум, який має бути. У шафі кожного має бути одяг на різні випадки: спортивний одяг, для роботи, святковий. І зайве буде нагадувати, що кожному із цих стилів мають відповідати взуття, аксесуари. І не тільки! Звісно ж ваша поведінка та манери будуть відрізнятися! В елегантному вбранні ви ніколи собі не дозволите поводитись, ніби ви на спортивній прогулянці. Отож, наше вбрання має якусь силу і змушує нас поводитись по-особливому. Але це швидше вимога ситуації, а вбрання нас лише налаштовує на особливий лад.

Шокуюча мода

Мода іноді пропонує якраз те, що нам подобається. Але здебільшого вона шокує. Так розуміють свою роботу дизайнери. Звісно ж не слід підхоплювати будь-яку дизайнерську ідею і прикладати її до себе. Не кожна модель одягу буде нам до лиця. І це зовсім не означає, що ми якісь не ідеальні чи маємо певні вади. Зовсім ні! Ми лише маємо пильнувати за тим, аби крій одягу не фальшував наші пропорції.

Ви також помітили, що дизайнери іноді придумують прекрасну річ, однак для щоденного вжитку вона аж ніяк не підходить. Ба навіть іноді моделі одягу високої моди взагалі невідомо куди можна надіти. А все через те, що то особливий світ моди, то світ художників. Їх творіння будуть надихати наступні покоління, то є ніби трохи футуристичні образи.
Дизайнери шокують, намагаються перешокувати один одного. Мода стрибає від ультра верхнього рівня до екстра нижнього. Це віддзеркалюється на швейних фабриках, на журналах мод. Та й населення також поспішає зрозуміти, що відбувається. Головне не втрачати голову і не залишати всю зарплату в магазині одягу, купуючи щось ультрамодне. Воно ж вийде з моди через якихось два місяці.

Класичний стиль завжди в моді

Є деякі речі, які здатні слугувати нам не один рік. Вони мають вибиратись досить уважно і мати високу якість. Мова йде про одяг, взуття та аксесуари, виконані в класичному стилі. Звісно, навіть класичний стиль може бути з модними елементами. Це ніби нагадування з сучасності. Але тим не менше, це залишається класикою.

Отож, на зміну класиці ніколи нічого не приходить, бо вона вічна. Єдине, що змінюється в класиці - відкидаються погані інтерпритації класики.